1. > Zvětšení penisu >
  2. Zvětšení penisu a lepší sexuální výkon

Zvětšení penisu a lepší sexuální výkon

Vendulka
Vendulka
10. 12. 2020
3 minut čtení

RX-extreme unikátní doplněk stravy, obsahuje látky pro podporu sexuální aktivity u můžů a větší a pevnější erekci. Látky obsažené v Rx Extreme Vám pomohou navrátit energii a sebedůvěru pro dlouhé hodiny milování. Pokud je Váš problém v neschopnosti udržet erekci, nedostatečné velikosti penisu, neúplné erekci nebo ve slabém sexuálním výkonu, potom určitě RX Extreme vyzkoušejte.

Složky obsažené v RX Extreme májí příznivý vliv na: problémy s erekční disfunkcí a prostatou, zvětšení penisu v erekci do délky i do šířky, dobu trvání erekce, kontrolu ejakulace, zvyšují tvrdost penisu v erekci, zvyšují sexuální potěšení a libido, zvyšují počet a pohyblivost spermií, intenzivnější prožívání orgasmů, posilují a omlazují oraginzmus a podporují růst svalové hmoty.

Odkazy na studie k jednotlivým složkám naleznete v sekci Složení.

Jedná se o doplněk stravy, výsledky mohou být individuální, záleží na celkovém fyzickém a psychickém stavu človeka.

Jeho složení vychází ze starodávných receptur dávných obyvatel deštných pralesů jížní Ameriky. Jeho síla je ukryta ve správné a přesné kombinaci složek, které jsou doplněny vitamínem E, koenzymem Q 10, sojovou bílkovinou a zdrojem zinku a selenu.

Lepší sexuální výkon, větší a širší penis, lepší erekce

RX-extreme přinese touhu a vášeň do Vašeho milostného života a odhalí krásu extrémnosti.

Jak to funguje, proč větší penis a lepší erekce?

Jak zvětšit penis a zlepšit erekci RX-extreme obsahuje afrodizikální složky bylin pocházející převážně z jížní Ameriky, Ásie a Evropy, které dokáží úspěšně povzbudit sexuální aktivitu, udržet pevnou erekci a zvětšit sexuální potěšení. Unikátní složení RX-Extreme podporuje rozšíření periferního tkaniva.

To má přímý účinek na endoteliální buňky, posilňuje tok krve v obou penilních tepnách a žilách bez změny v syst. krevním tlaku. RX-extreme má schopnost Vás uvolnit a vzpružit nervový systém, který je nutné úplně oddělit od podnětů způsobujících stres. Penis je tvořen třemi oddělenými tělísky, dvě z nich označené jako Corpora Cavernosa, tvoří sílu mužské erekce. Jsou to komory, které se při naplňování krví rozpínají a způsobují tak tvrdost a ztopoření penisu.

Schopnost komor Corpora Cavernosa naplnit se krví během vzrušení limituje erekční délku a tloušťku penisu. Tato funkce může také s přibývajícím věkem klesat. Bylo zjištěno, že Corpora Cavernosa silně reagují na povzbuzující byliny a přísun živin. Tělíska se mohou přispůsobit větší kapacitě, když přijímají správné směsi složek ve správném množství, které je obsaženo v produktu RX-Extreme. Tělíska tak zvětší svou kapacitu, přijímají více krve a dochází tak ke zvětšení penisu.

Sdílejte

Přečtěte si taky

Zobrazit další související příspěvky